Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Open Ofiice - Impress (tvorba prezentací)
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Open Ofiice - Impress (tvorba prezentací)

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 24.05.2017
od 08:30 am do 01:00 pm
Místo Zlín
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Zlín  - Zlínský kraj

Základní kurz Open Office - Impress (tvorba prezentací) je určen těm, jejichž znalosti tohoto editoru jsou minimální nebo se s ním doposud nesetkali. Účastníci se naučí vytvářet profesionální prezentace, budou schopni upravovat text, tvořit grafy, efekty atd. Jedná se o bezplatný editor, který je alternativou k licencovaném MS PowerPoint. Kurz je zdarma.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Dvoudenní kurz proběhne 24. května 2017 a 31. května 2017

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů