Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Pedagog v knihovně – knihovník pedagogem?
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Pedagog v knihovně – knihovník pedagogem?

Událost Seminář
Čas 28.02.2017
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Hradec Králové, Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

"Minimum z pedagogiky volného času."

Místo konání:
Hradec Králové, Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové  - Královéhradecký kraj

Jan Sýkora je lektor pro komerční i neziskovou sféru, vysokoškolský pedagog, člen několika občanských sdružení a táta od třech dětí. Profesně se zaměřuje na pedagogické působení, na volný čas všech věkových skupin a s tím související oblasti. Lektor se více jak dvanáct let věnuje rozvíjení pedagogiky volného času v ČR. Věnuje se zážitkové pedagogice, participační pedagogice, animaci a dalším metodám využívaným ve formálním i neformálním vzdělávání. Anotace: V rámci školení se zaměříme na popsání aktuální úlohy a poslání knihovny. To vše v kontextu konkrétní lokality, v které působí sami účastníci. Společně budeme hledat možnosti obohacení činnosti knihovny o pedagogicky zaměřené aktivity a jejich využití pro dosahování cílů instituce. Zaměříme se definování pedagogických cílů, volbě metod pedagogické práce (zážitková pedagogika, animace, participativní pedagogika) a jejího ověření. V průběhu školení si účastníci připraví drobný pedagogický projekt k realizaci ve své knihovně.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Kurz pokračuje dne 7. 3. 2017.

Učastnický poplatek:  400 Kč    pro členy SKIP:  400 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů