Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Plánovaná podoba MVS v portálu Knihovny.cz
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Plánovaná podoba MVS v portálu Knihovny.cz

Událost Seminář
Čas 07.03.2017
od 11:00 am do 02:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, konferenční sál v přízemí)

Semináře se zúčastní zástupci vývojového týmu MVS i CPK  a bude prostor pro diskusi. Seminář je určen především pracovníkům, kteří se zabývají MVS, vedoucím pracovníkům veřejných knihoven a dalším zájemcům z řad odborné veřejnosti.

Kapacita: 100 míst
Pro přihlášení využijte, prosím, registrační formulář na adrese: http://bit.ly/2kHLe0O

Organizátor školení: Lenka Hvězdová (lenka.hvezdova@techlib.cz)
S dotazy na workshop se případně obracejte na Veroniku Hyblerovou Trachtovou z Městské knihovny v Praze (veronika.trachtova@mlp.cz).

Poznámka: Účastník uděluje pořadatelům semináře souhlas s bezúplatným pořizováním zvukového a obrazového záznamu v průběhu akce, souhlasí se zveřejněním takových záznamů na internetových stránkách, v médiích a propagačních materiálech za účelem informování o akci a prezentace činnosti pořadatelů.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
knihovny v okresních městech

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  100

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů