Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Poezie a pět smyslů + další hrátky s knihou
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Poezie a pět smyslů + další hrátky s knihou

Událost Seminář
Čas 12.11.2014
od 09:00 am do 12:30 pm
Místo Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 475 220 811, l. 229
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj
(W. Churchilla 3)

Při práci se čtenáři v knihovně je třeba věnovat pozornost i poezii. Cílem semináře je inspirovat knihovníky, jak je možno s poezií čtenáře nenásilně seznamovat.


Účastníci pracovního semináře se setkají s poněkud netradičním pohledem na poezii. Na názorných ukázkách si prakticky vyzkoušejí, jak je možno v knihovně s poezií pracovat. Pozornost bude věnována i humoru a nonsensu v poezii, vazbě poezie s hudbou (písňovým textům) a s ilustrací (grafické poezii, kaligramům), možnostem rozvíjení fantazie čtenářů a jejich vlastní tvorbě.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  10.11.2014

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů