Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Pokročilé úpravy fotografií a animace v programu Gimp
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Pokročilé úpravy fotografií a animace v programu Gimp

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 31.10.2017
od 09:00 am do 01:15 pm
Místo Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
Jméno Hladíková
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové  - Královéhradecký kraj

Lektorka představí jeden z nejkvalitnějších volně dostupných grafických editorů. Na kurzu stručně shrne práci v prostředí editoru a dále se bude věnovat pokročilejším úpravám obrázků (fotografií) s využitím filtrů, náročnějších výběrů, textu atd. S účastníky prozkoumá pokročilé možnosti vrstev – režimy prolínání, masky. V souvislosti s vrstvami předvede také možnost vytvořit animovaný obrázek.

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů