Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Postřehy ze zahraničních knihoven I.
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Postřehy ze zahraničních knihoven I.

Událost Seminář
Čas 11.04.2017
od 09:00 am do 01:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 126
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, malý sál, 6. patro)

Kristina Kvapil – Chorvatské knihovny
Chorvatský zákon o knihovnách vyšel poprvé v roce 1997 a od té doby byl několikrát upravován. Podle něho rozlišujeme sedm druhů knihoven. Dozvíme se, které to jsou, a také se seznámíme s několika vybranými knihovnami.

Ing. Libuše Nivnická – Columbus (USA) a Sydney (Austrálie)
Postřehy z praxe knihoven v USA – Columbus a v Austrálii – Sydney, získané při účasti na Kongresu IFLA a jednání Sekce veřejných knihoven IFLA.

Mgr. Adéla Dilhofová – Veřejné knihovny v Itálii
Nahlédnutí do vybraných veřejných knihoven v Itálii, zvláště do oddělení pro děti. Podíváme se také do nejstarší univerzitní knihovny v Bologni.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů