Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

PR a komunikace

Událost Seminář
Čas 11.11.2015
od 11:30 am do 02:00 pm
Jméno
Kontaktní telefon 596118812
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Cílem přednášky je seznámit knihovníky s tím, jak plánovat a vést
komunikaci s veřejností v souladu s cíli a posláním knihovny. První část bude zaměřena na obecný úvod do problematiky public relations v nekomerčních organizacích. V druhé části budou představeny ukázky dobrých nápadů z českých knihoven. Třetí část programu může být přizpůsobena požadavkům pořadatele - můžeme se buď věnovat prozákaznické orientaci a komunikaci se čtenáři a nebo vztahům s médii - s čím může knihovna média oslovovat a jak to prakticky dělat.

 

Lektor: Mgr. Věra Ondřichová

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů