Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Práce s programy pro zpracování videa
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Práce s programy pro zpracování videa

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 09.05.2017
od 08:30 am do 01:00 pm
Místo Zlín
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Zlín  - Zlínský kraj

Kurz bude zaměřen na program Windows Movie Maker. Účastníci kurzu se seznámí s teoretickými a technickými informacemi či dalšími dostupnými programy pro střih. Na praktických příkladech si vyzkouší jak video stříhat, používat v něm efekty, přechody a titulky aj. Závěrem pak jak video exportovat a publikovat ve vhodném formátu. Přednáší Mgr. Adam Parma. Zdarma.

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Kurz se koná ve dnech 9. a 10. května 2017.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů