Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Přednáška o severské literatuře
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Přednáška o severské literatuře

Událost Seminář
Čas 01.11.2017
od 09:30 am do 12:30 pm
Místo Hradec Králové
Jméno Hladíková
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Hradec Králové  - Královéhradecký kraj

Přednáška představí knihovníkům současnou severskou literaturu, zejména překlady do češtiny po roce 2000. Zaměří se na čtenářsky oblíbené tituly, kterých v posledních letech rychle přibývá, a poradí, jak se zorientovat ve vodách severské krimi. Pod zastřešujícím souslovím severská literatura chápeme především pět národních literatur – dánskou, finskou, islandskou, norskou a švédskou. Přednáška přinese také zajímavosti o knižní politice těchto zemí a jejich vztahu k českému knižnímu trhu. Neopomene ani práci překladatelů ze severských jazyků či tipy, kde v případě zájmu hledat další informace.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  100 Kč    pro členy SKIP:  100 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů