Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Program My Heritage a genealogické zdroje na internetu
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Program My Heritage a genealogické zdroje na internetu

Událost Seminář
Čas 09.06.2015
od 08:15 am do 12:30 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum SVK PK, Smetanovy sady 2)

Pomocí programu My Heritage lze zpracovat jednoduchý "strom života", rodokmen s fotografiemi, osobními daty i slovním popisem, v upravené podobě jej vytisknout. K udržení přehledu napomůže deník vyhledávání ve Wordu, kam lze ukládat "ofotografovaná" data a další zjištěné informace.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  14

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Realizace kurzu je podpořena grantem Ministerstva kultury VISK 2 a účast na něm je zdarma. Cestovné a stravné hradí vysílající organizace.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů