Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Proměny české literatury posledního dvacetiletí
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Proměny české literatury posledního dvacetiletí

Událost Seminář
Čas 07.06.2016
od 09:30 am do 12:30 pm
Místo Hradec Králové
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Panoramatická přednáška

Místo konání:
Hradec Králové  - Královéhradecký kraj
(SVK HK, Hradecká 1250)

Popularizující přednáška, zaměřená k základním trendům české polistopadové literatury, se pokusí ukázat základní proměny a směřování současné české beletrie.

Přednášet bude profesor PhDr. Vladimír Křivánek, CSc. - básník, literární historik a kritik, editor a překladatel, profesor dějin české literatury na Univerzitě Hradec Králové.

Bližší informace o akci a přihlašovací formulář naleznete na webu Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové (Pro knihovny/Aktuální vzdělávací akce).

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  150 Kč    pro členy SKIP:  150 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů