Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Regionální literatura a knihovna
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Regionální literatura a knihovna

Událost Konference
Čas Středa 16.09.2015 12:30 do
Čtvrtek 17.09.2015 14:30
Místo Šumperk
Jméno
Kontaktní telefon +420 774664647
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Šumperk  - Olomoucký kraj

Program se zaměří na možnosti práce s regionální literaturou, představí příklady z praxe knihoven, příspěvky o významu sounáležitosti k místu, kde žijeme, možnosti spolupráce.

Součástí programu bude příspěvek knihoven v Prievidzi (Slovensko) a v Nyse (Polsko)

V rámci doprovodného programu možnost komentované prohlídky Vlastivědného muzea v Šumperku, Muzea silnic ve Vikýřovicích a historického středu města.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  10.09.2015

Maximální počet účastníků:  Maximální počet pro ubytování: 25, celkový počet 50

Učastnický poplatek:  100 Kč    pro členy SKIP:  100 Kč

Poznámky:
Termín 10.9. je pro přihlášky účastníků, požadujících ubytování. Ubytování a případně stravování zajistí pořadatelé dle přihlášek jednotlivých účastníků Při účasti pouze na jednom programovém dni poplatek 70 Kč.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů