Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Rešeršní strategie, postupy, informační zdroje
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Rešeršní strategie, postupy, informační zdroje

Událost Seminář
Čas 25.09.2015
od 09:30 am do 02:30 pm
Místo Krajská vědecká knihovna v Liberci
Jméno
Kontaktní telefon 482412124
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Seminář

Místo konání:
Krajská vědecká knihovna v Liberci  - Liberecký kraj
(počítačová učebna - podlaží -4)

Rešeršní strategie a taktiky. Srovnání rešeršních postupů na internetu a v profesionálních elektronických informačních zdrojích. Informační zdroje pro různé obory a specifika vyhledávání informací v těchto zdrojích. Analytický rozbor rešeršních požadavků a formulace rešeršních dotazů. Hodnocení relevance. Základy organizace rešeršních služeb v různých typech informačních institucí a knihoven.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Seminář je finančně podpořen Ministerstvem kultury ČR v rámci programu VISK 2.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů