Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Rešeršní strategie, rešeršní služby, využívání elektronických informačních zdrojů
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Rešeršní strategie, rešeršní služby, využívání elektronických informačních zdrojů

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 07.09.2017
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Městská knihovna Louny
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Městská knihovna Louny  - Ústecký kraj
(Mírové náměstí 1, kongresový sál)

Kurz seznamuje se základními a posléze i s pokročilejšími rešeršními strategiemi a metodami vyhledávání v elektronických informačních zdrojích. Význam rešeršních služeb v knihovnách a dalších institucích, organizace rešeršních služeb, vazby na jiné informační služby v knihovnách. Rešeršní strategie jsou účastníky prakticky realizovány ve vybraných databázích a digitálních knihovnách, a to volně přístupných v prostředí internetu nebo přes komerčně orientované poskytovatele informačních zdrojů.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Akce pokračuje dne 8. 9. 2017 (9-14 hod.)

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Projekt VISK 2 se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury ČR.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů