Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Seminář britské literatury pro knihovny
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Seminář britské literatury pro knihovny

Událost Seminář
Čas 21.05.2015
od 09:00 am do 12:30 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, Malý sál, 6. patro)

Současná knižní produkce Velké Británie je obrovská a v přednášce se budeme zabývat pouze těmi nejzajímavějšími současnými autory. Někteří se už stali moderními klasiky, někteří budou pro vás objevem, ale většina už byla přeložena do češtiny. Zaměříme se na jejich nejnovější práce z posledních let a u některých si poslechnete krátké ukázky. Současně se budeme věnovat fenoménu literárních cen, jmenovitě Man Bookerovou cenou, nejprestižnější z mnoha ocenění. Závěrem poukážeme na souvislosti mezi politickým vývojem a bohatou literární produkcí ve Skotsku.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
akvizici

Pro jaký typ knihoven:
knihovny v okresních městech

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů