Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Seminář Čtením a psaním ke kritickému myšlení, IV.
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Seminář Čtením a psaním ke kritickému myšlení, IV.

Událost Seminář
Čas Pondělí 23.05.2016 10:00 do
Středa 25.05.2016 15:00
Místo Třinec
Jméno
Kontaktní telefon 775 722 394
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Třinec  - Moravskoslezský kraj
(Městská knihovna Třinec, přísp.org., Lidická 541, 739 61 Třinec)

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  800 Kč    pro členy SKIP:  800 Kč

Poznámky:
Čtvrtý ročník kurzu bude určen, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé účastníky. Lektorovat bude Kateřina Šafránková a Marika Zadembská. Vyzkoušíte si modelové lekce, ve kterých budete pracovat s různými metodami z programu Čtením a psaním ke kritickému myšlení. Lekce budou zacíleny na děti předškolní, žáky 1. a 2. stupně ZŠ, studenty SŠ i dospělé. V lekcích si osvojíte fáze práce s textem (před čtením, během čtení, po čtení). Půjde o texty beletristické i naučné. Naučíte se rozvíjet čtenářské dovednosti dětí a dozvíte se, jak může k rozvoji čtenářské gramotnosti přispět knihovna.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů