Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Seminář ke katalogizačním pravidlům RDA
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Seminář ke katalogizačním pravidlům RDA

Událost Seminář
Čas 08.04.2016
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum SVK PK, Smetanovy sady 2)

Rekapitulace zásad RDA, ukázky a řešení problematických případů z praxe, prostor pro diskusi a výměnu zkušeností. Seminář připravila SVK PK pro pracovníky veřejných knihoven, kde už je zaveden výměnný formát MARC 21 a podle RDA se katalogizuje.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
zpracování

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Požadovaná kvalifikace:  aktivní znalost RDA

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Seminář se koná v rámci výkonu regionálních funkcí knihoven a pro účastníky je bezplatný. Cestovné a stravné hradí vysílající organizace.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů