Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Seminář pro knihovníky - seniory ČR
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Seminář pro knihovníky - seniory ČR

Událost Seminář
Čas Úterý 17.06.2014 00:00 do
Čtvrtek 19.06.2014 00:00
Místo Praha
Jméno
Kontaktní telefon 739 614 027
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Praha  - Praha
(Národní knihovna ČR)

Celostátní setkání knihovnických seniorů ČR

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
V roce 2014 pořádá seminář pro knihovníky – seniory regionální organizace 01 – Praha ve spolupráci s Národní knihovnou ČR. Předběžný program zahrnuje odbornou část (přednášky pracovníků NK ČR, informace o činnosti SKIP a dále návštěvy atraktivních pražských knihoven) a část kulturní (besedy s pražskými spisovateli a dalšími osobnostmi, prohlídku městských pamětihodností atd.)

Upravit tuto akci

Akce dokumentů