Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce SENIOŘI V KNIHOVNĚ - KNIHOVNY PRO SENIORY
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

SENIOŘI V KNIHOVNĚ - KNIHOVNY PRO SENIORY

Událost Seminář
Čas 27.05.2014
od 09:30 am do 02:45 pm
Místo Liberec
Jméno
Kontaktní telefon 487883444
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Liberec  - Liberecký kraj
(Krajská vědecká knihovna v Liberci)

Seminář pořádá regionální organizace SKIP Libereckého kraje ve spolupráci s Krajskou vědeckou knihovnou v Liberci. Je určena všem knihovnám, které pracují se seniorskou populací a zajímají se o možné aktivity, které lze realizovat v knihovnách a nabídnout této  uživatelské skupině.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů