Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Setkání knihovnických seniorů v Klatovech
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Setkání knihovnických seniorů v Klatovech

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas Úterý 23.08.2016 14:00 do
Čtvrtek 25.08.2016 13:00
Místo Klatovy
Jméno
Kontaktní telefon 376347464
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Klatovy  - Plzeňský kraj
(Městská knihovna Klatovy)

Setkání knihovnických seniorů v roce 2016 navazuje na již pravidelná každoroční setkání, která se konala v různých místech republiky. Hostitelkou bude Městská knihovna Klatovy. Účastníci budou mít možnost navštívit kromě Městské knihovny Klatovy také její pobočku a dále Městskou knihovnu v Janovicích nad Úhlavou. Klatovský region představí ve svých přednáškách Ing. Martin Kříž a Emil Kintzl. Součástí setkání bude také prohlídka radnice, města, návštěva klatovských katakomb, rozhledny Hůrka, Pavilonu skla a Galerie Klatovy/Klenová.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  750 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů