Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Setkání knihovníků Libereckého kraje
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Setkání knihovníků Libereckého kraje

Událost Konference
Čas 08.12.2015
od 09:30 am do 02:00 pm
Místo Liberec
Jméno
Kontaktní telefon 487883444
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Liberec  - Liberecký kraj
(Krajská vědecká knihovna v Liberci)

Součástí SETKÁNÍ KNIHOVNÍKŮ LIBERECKÉHO KRAJE bude vyhlášení Ceny Knihovník/Knihovnice Libereckého kraje, ocenění Svazu knihovníků a informačních pracovníků pod záštitou náměstkyně hejtmana Libereckého kraje pro řízení cestovního ruchu,památkové péče a kultury PhDr. Hany Maierové. Na vyhlášení ocenění naváže odborný program - přednášku Knihovny.cz - Centrální portál knihoven – přínos pro knihovny i jejich  uživatele uvede PhDr. Bohdana Stoklasová, koordinátorka projektu Centrálního portálu knihoven Knihovny.cz.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů