Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Setkání knihovníků teologických knihoven
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Setkání knihovníků teologických knihoven

Událost Seminář
Čas Středa 03.05.2017 10:00 do
Čtvrtek 04.05.2017 13:00
Místo Jabok - VOŠ sociálně pedagogická a teologická
Jméno
Kontaktní telefon 211222409
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Jabok - VOŠ sociálně pedagogická a teologická  - Praha
(Salmovská 8, Praha 2)

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  17.04.2017

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Setkání slouží k odbornému vzdělávání a formální i neformální výměně zkušeností knihovníků knihoven teologických škol, klášterních knihoven, církevních či farních knihoven, připadně dalších typů knihoven zaměřených na teologickou nebo náboženskou problematiku. Informace o programu a přihlášku najdete na webových stránkách Jaboku.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů