Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Školení tvorby přístupných webových stránek
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Školení tvorby přístupných webových stránek

Událost Speciální školení
Čas 17.09.2015
od 09:00 am do 02:30 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 126
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, počítačová učebna, 6. patro)

Přístupnost webových stránek patří mezi jeden z pilířů kvalitního webu. Ne každý tvůrce webových stránek však ví, jak přístupný web vytvořit. Pokud chcete ušetřit čas strávený samostudiem či peníze za konzultace, využijte naší nabídky školení a naučte se tvořit přístupné webové stránky pod vedením zkušeného lektora.

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
knihovny v okresních městech

Požadovaná úroven:
pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů