Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Sledování elektronických odborných časopisů prostřednictvím Národní lékařské knihovny
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Sledování elektronických odborných časopisů prostřednictvím Národní lékařské knihovny

Událost Seminář
Čas 28.04.2016
od 09:00 am do 02:30 pm
Místo Národní lékařská knihovna, Sokolská 31
Jméno
Kontaktní telefon 296335937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní lékařská knihovna, Sokolská 31  - Praha

Seminář je organizován formou přednášek s interaktivními ukázkami a cvičeními na počítačích. Získáte možnost prakticky procvičit, jak vzdáleně přistupovat a vyhledávat v elektronických odborných časopisech dostupných v portálech Národní lékařské knihovny.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
odborné knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  10

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů