Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Současná literatura pro děti a její vliv na rozvoj čtenářství III. - "KOUZLA KOUZEL"
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Současná literatura pro děti a její vliv na rozvoj čtenářství III. - "KOUZLA KOUZEL"

Událost Seminář
Čas 19.11.2014
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Přerov
Jméno
Kontaktní telefon 581334061
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Přerov  - Olomoucký kraj
(zasedací místnost Magistrátu města Přerova, Smetanova 7 (dvorní trakt) )

Městská knihovna v Přerově a Muzeum Komenského v Přerově zvou na 3. ročník odborného semináře pro pracovníky knihoven, pedagogické pracovníky a studenty na téma Současná literatura pro děti a její vliv na rozvoj čtenářství. Seminář je realizován v rámci výkonu regionálních funkcí Olomouckého kraje zabezpečovaných Městskou knihovnou v Přerově. Seminář finančně podpořil Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky (SKIP ČR).

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
akvizici , služby , dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny , knihovny v okresních městech , knihovny s regionální funkcí , krajské knihovny , vysokoškolské knihovny , školní knihovny , odborné knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci , mírně pokročilí , pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  31.10.2014

Maximální počet účastníků:  70

Učastnický poplatek:  200 Kč    pro členy SKIP:  150 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů