Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Současná německy psaná próza v českém překladu
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Současná německy psaná próza v českém překladu

Událost Seminář
Čas 19.04.2018
od 10:00 am do 02:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 126
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, malý sál, 6. patro)

Náplň akce:
Seminář Současná německy psaná próza v českém překladu má za úkol podat přehled o trendech a tendencích v současné německy psané beletrii. Výběr děl se orientuje nejenom na literární ceny a vyjádření odborníků a expertů, ale i popularitu u širokého publika. Pro lepší přehled jsou vybrané díla zařazeny do tematických okruhů.
Lektor: Richard Guniš je absolventem germanistiky na Filozofické fakultě se zaměřením na Německou literaturu. Mezi jeho zájmy patří německá romantika a současná německy psaná literatura. Od roku 2015 působí jako garant Německé a Rakouské knihovny v MZK.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů