Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Současnost literatury pro děti a mládež 2014
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Současnost literatury pro děti a mládež 2014

Událost Konference
Čas Středa 23.04.2014 00:00 do
Čtvrtek 24.04.2014 00:00
Místo Liberec
Jméno
Kontaktní telefon 482 412 124
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

12. ročník konference

Místo konání:
Liberec  - Liberecký kraj
(Krajská vědecká knihovna v Liberci)

Konference se bude konat ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci a českou sekcí IBBY. V uvedeném termínu budou na liberecké radnici vyhlášeny nominace na výroční ocenění nejlepších autorů, překladatelů a ilustrátorů literatury pro děti a mládež Zlatá stuha 2013.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Informace budou postupně doplňovány.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů