Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Šťastné číslo pro knihovnu ! (?)
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Šťastné číslo pro knihovnu ! (?)

Událost Seminář
Čas 24.09.2015
od 10:00 am do 04:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna, Kounicova 65a, Brno
Jméno
Kontaktní telefon 734 684 729
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna, Kounicova 65a, Brno  - Jihomoravský kraj
(Kongresový sál)

Vyplatí se knihovna?

Na tuto otázku hledala Městská knihovna v Praze ve spolupráci s Univerzitou Pardubice u Univerzitou Mateje Bela odpověď v rámci tříletého projektu, který byl spolufinancován MK ČR (dotační program VISK) . A odpověď? Ano, vyplatí. A jak se k takové odpovědi dopracovat a zjistit, jestli se vaše knihovna vyplatí, můžete v rámci semináře zaměřeného na ROI problematiku. Více informací včetně přihlášení na roi.mlp.cz

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
management

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  15.09.2015

Maximální počet účastníků:  1000

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
pro veřejné knihovny

Upravit tuto akci

Akce dokumentů