Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Sté výročí republiky a jak s ním naložit
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Sté výročí republiky a jak s ním naložit

Událost Seminář
Čas 24.10.2017
od 09:00 am do 01:00 pm
Místo Hradec Králové
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Hradec Králové  - Královéhradecký kraj

Seminář je věnovaný 100. výročí založení Československa (28. 10. 2018). Účastníci se aktivně seznámí s možnostmi, jak s jubileem pracovat v knihovnách. Získají základní teoretický rámec potřebný k vymezení tématu z pohledu historie i didaktiky. Sami si vyzkouší konkrétní aktivity a činnosti. Celý seminář budou prostupovat tipy na tematicky relevantní zdroje různého druhu (tištěné, elektronické, odborné, populárně naučené aj.).

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  100 Kč    pro členy SKIP:  100 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů