Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Strategie vyhledávání a informační zdroje (VISK 2)
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Strategie vyhledávání a informační zdroje (VISK 2)

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas Čtvrtek 02.11.2017 10:15 do
Čtvrtek 16.11.2017 15:00
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Účastníci kurzu získají přehled o novinkách při vyhledávání na internetu a budou seznámeni s typologií rešeršních strategií a praxí rešeršních postupů. Poznají vyhledávací internetové nástroje pro různé kategorie uživatelů. Lektor: Doc. PhDr. Richard Papík, Ph.D. Kurz je zdarma.

Začátek kurzu výjimečně v 10:15.

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Akce se koná 2. 11. a 16. 11 v čase 10:15 - 15:00

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů