Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Tvorba plakátů s použitím infografiky
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Tvorba plakátů s použitím infografiky

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 26.09.2017
od 09:00 am do 02:30 pm
Místo Hradec Králové
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Hradec Králové  - Královéhradecký kraj

Náplň kurzu: Účastníci kurzu se obeznámí s pravidly tvorby infografiky. Dále se naučí, jak je možné využít infografiku pro běžnou práci v knihovně a pro propagaci knihovny na veřejnosti. Seznámí se s online nástroji, ve kterých mohou infografiku vytvářet. V rámci workshopu si vyzkouší vytvořit infografiku ze statistických dat knihovny. Učastníci si proto mohou přinést statistický výkaz své knihovny za rok 2016. Dále se seznámí s ukázkami hotových infografik a možností jejich úpravy dle vlastní potřeby. Lektorky představí různé pomocné zdroje, které se při tvorbě infografiky hodí.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  18

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů