Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Úvod do práce s grafickými editory
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Úvod do práce s grafickými editory

Událost Seminář
Čas 09.03.2017
od 10:00 am do 01:00 pm
Místo Klementinum 190, učebna č. 144
Kontaktní telefon 296335937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Klementinum 190, učebna č. 144  - Praha
(Národní knihovna České republiky, Klementinum 190, Praha 1)

Seminář je určen knihovníkům, kteří dosud s grafickými editory nepracovali. Cílem je představit tři grafické editory, které lze uplatnit pro zlepšení marketingu v knihovnách (např. vzdělávání, propagace knihovny). Společně si na jednoduchých příkladech ukážeme, jak lze využít některé programy, které nic nestojí, i takové, které máme po ruce a ani o nich nevíme. Po ukončení semináře byste měli umět nainstalovat si editor doma na počítači a vytvořit vlastní grafické materiály.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů