Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Uživatelé s mentálním postižením v knihovně
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Uživatelé s mentálním postižením v knihovně

Událost Seminář
Čas 04.06.2014
od 09:00 am do 12:30 pm
Místo Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 475 220 811, l. 229
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj
(W. Churchilla 3)

První část semináře bude mít formu přednášky zaměřené na základní informace o problematice mentálního postižení. Pozornost bude věnována především specifikům komunikace s lidmi s mentálním postižením, srozumitelným formám prezentace informací, vhodným typům dokumentů a službám, které lidé s mentálním postižením mohou v knihovně využívat.

Ve druhé části semináře, jež proběhne formou workshopu, si budou účastníci moci vyzkoušet, jak aplikovat některé získané poznatky do praxe.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  02.06.2014

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů