Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Valná hromada Klubu dětských knihoven SKIP a seminář
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Valná hromada Klubu dětských knihoven SKIP a seminář

Událost Seminář
Čas Úterý 31.10.2017 14:00 do
Čtvrtek 02.11.2017 12:00
Místo Městská knihovna Ostrov
Jméno
Kontaktní telefon 724 253 627
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Městská knihovna Ostrov  - Karlovarský kraj

Pravidelná Valná hromada sekce Klub dětských knihoven SKIP (31. 10.), na kterou 1.-2. 11. naváže celostátní odborný seminář pro pracovníky dětských oddělení knihoven "Jak připravit kvalitní scénické čtení pro děti a s dětmi". Lektorkou MgA. Emílie Zámečníková z Katedry výchovné dramatiky DAMU.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  350 Kč    pro členy SKIP:  350 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů