Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Valná hromada SKIP Plzeňského kraje
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Valná hromada SKIP Plzeňského kraje

Událost Konference
Čas 22.03.2016
od 10:00 am do 01:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum SVK PK, Smetanovy sady 2)

Valná hromada projedná zprávu o činnosti, zprávu o hospodaření a zprávu revizní komise za uplynulé období. Diskuse bude zaměřena na návrh nových stanov SKIP a aktivity SKIP. Počítáme s oceněním vybraných knihovníků, součástí programu bude prezentace dr. Giebische o exkurzi SKIP do knihoven v Německu a Dánsku.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Spolupořadatelem je Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje

Upravit tuto akci

Akce dokumentů