Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce VISK 2 - Úprava fotografií v programu GIMP pro pokročilé
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

VISK 2 - Úprava fotografií v programu GIMP pro pokročilé

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 08.11.2017
od 10:00 am do 04:00 pm
Místo Vědecká knihovna v Olomouci
Jméno
Kontaktní telefon 585222375
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Vědecká knihovna v Olomouci  - Olomoucký kraj
(Vzdělávací centrum VKOL, Ostružnická 3, Olomouc)

Kurz zaměřený na úpravu fotografií ve volně šiřitelném editoru GIMP, který volně navazuje na předcházející kurz pro začátečníky. Vstupní znalosti účastníků zahrnují schopnost otevřít fotografii v GIMPu, její základní úpravy (ořez, úprava velikosti, úprava barev, základní práce s vrstvami), uložení do daného formátu.

Akce je realizována díky finanční podpoře z dotačního programu VISK 2 a je pro knihovníky knihoven evidovaných u MK ČR zdarma.

Lektor: Mgr. Jiří Zacpal, Ph.D.

 

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů