Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Volně dostupné online nástroje pro knihovníky
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Volně dostupné online nástroje pro knihovníky

Událost Seminář
Čas 07.02.2017
od 09:30 am do 12:30 pm
Místo Národní lékařská knihovna, Sokolská 31, Praha 2
Jméno
Kontaktní telefon 296335937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní lékařská knihovna, Sokolská 31, Praha 2  - Praha
(Čítárna 2. patro, Lékařský dům)

Cílem semináře je představit účastníkům 10 užitečných online nástrojů, které můžou ihned využít ve své praxi. Lektorka se zaměří na ty nástroje, které má osobně vyzkoušené, jsou vhodnou alternativou k placeným nástrojům a dají se dobře využít při práci v knihovně. Pozornost bude věnována především oblasti práce s jednoduchou grafikou a textem, plánováním času, citacemi apod. Účastníci si všechny nástroje během semináře prakticky vyzkouší.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů