Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Volně přístupné zdroje a rešeršní strategie
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Volně přístupné zdroje a rešeršní strategie

Událost Seminář
Čas 05.12.2014
od 09:00 am do 01:30 pm
Místo Ostrava
Jméno
Kontaktní telefon 596118812
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Ostrava  - Moravskoslezský kraj
(Regionální výukové centrum MSVK)

Kurz je zaměřen na vyhledávání informací ve volně přístupných bibliografických nebo plnotextových databázích. Probrány budou rešeršní strategie, tvorba rešeršního dotazu a nácvik vyhledávání v jednotlivých databázích.

 

Cílem kurzu je naučit knihovníky vypracovat rešerši na jakékoliv téma, ať již pro potřeby knihovníka nebo uživatele knihovny.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  18

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů