Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Vyhledávání vědeckých informací ve specializovaných databázích se zaměřením na zdroje pro EBM v prostředí NLK
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Vyhledávání vědeckých informací ve specializovaných databázích se zaměřením na zdroje pro EBM v prostředí NLK

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas Pondělí 27.04.2015 09:00 do
Neděle 07.06.2015 20:00
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

E-learningový kurz

Národní lékařská knihovna v Praze v rámci celoživotního vzdělávání lékařských knihovníků pořádá již šestou řadu e-learningových kurzů, letos s názvem „Vyhledávání vědeckých informací ve specializovaných databázích se zaměřením na zdroje pro EBM v prostředí NLK“.

Kurz probíhá od 27. 4. 2015 do 7.6. 2015 v systému Moodle, provozovaném Univerzitou Karlovou. Účastníci mohou studovat podle svých časových dispozic, v kontaktu s lektory prostřednictvím elektronického fóra.

Kurz navazuje na předchozí kurzy, je určen pro pokročilé. V loňském roce  kurz „Vyhledávání odborných zdravotnických informací v režimech online a podpora hodnocení vědy v knihovnách“ absolvovalo 29 účastníků.

Letošní kurz připravujeme s finanční dotací Ministerstva kultury – program VISK 2 (http://visk.nkp.cz/VISK2.htm), účast bude tedy bezplatná.

Informace o kurzu a přihlášku najdete na http://www.nlk.cz/sluzby/vzdelavani/vzdelavaci-akce/2015/elearning2015.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  26.04.2015

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
E-learningový kurz

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů