Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Wiki svět

Událost Speciální školení
Čas 16.11.2015
od 08:00 am do 11:30 am
Místo Pobočka MKP - Sedmička, Tusarova 429/35, Praha 7
Jméno
Kontaktní telefon 222 113 417
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Pobočka MKP - Sedmička, Tusarova 429/35, Praha 7  - Praha
((PC učebna))

Seznámení s wikipedií, která je největší encyklopedií všech dob, obsahuje více než 30 milionů hesel v různých jazycích včetně češtiny. Přitom jí může upravovat kdokoliv. Dozvíte se, jak tato internetová encyklopedie může fungovat a jak ji můžete vy sami upravovat. Stanete se wikipedisty - editory české Wikipedie - a dozvíte se něco o tom, jak své znalosti můžete předávat svým čtenářům.

Kurz je financován z programu VISK 2.

Lektoři: Vojtěch Veselý, Vojtěch Dostál

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů