Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Z Ústí až na Měsíc: region a centrum v současné české literatuře
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Z Ústí až na Měsíc: region a centrum v současné české literatuře

Událost Seminář
Čas 03.11.2015
od 09:00 am do 12:00 pm
Místo Středisko knihovnických a kulturních služeb Chomutov
Jméno
Kontaktní telefon 475 220 811, l. 229
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Středisko knihovnických a kulturních služeb Chomutov  - Ústecký kraj
(Palackého 4995/85; učebna č. 29)

Přední kritici většinou přehlížejí regionální písemnictví jako omyl, kuriozitu, výjimku. Přesto se z knih s místním záběrem stávají vychvalované kasaštyky: Rudiš a Tučková si z Bílého Potoka a Žítkové prošlapali cestu do Evropy. Domácí stříbro zatím v zahraničí kope oblastní ligu: ačkoli knihy Topola, Hůlové nebo Denemarkové vycházejí v mnoha překladech, když se za čárou zeptáte po českém spisovateli, vzpomenou si maximálně na Haška, Hrabala a Kunderu.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  02.11.2015

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů