Nacházíte se zde: Úvod Regiony 02 Středočeský region Naši členové se chlubí Knížky pro kočičky - charitativní bazar knih ve Vrdech - 2015

Knížky pro kočičky - charitativní bazar knih ve Vrdech - 2015

V pátek 26. 6. 2015 ve 14:00 se v Místní knihovně Vrdy otevřely brány do knižního ráje.

V přecházejícím týdnu jsme od našich čtenářů a spoluobčanů dostaly nepočítaně knih, někdy dokonce nových, často ale literárně kvalitních. Tyto jsme pak nabídly k prodeji či směně, a to za krmivo a potřeby pro kočky. Rozhodly jsme se totiž uspořádat charitativní knižní bazar pro 1. kočičí útulek Na Vysočině. Vyslyšely jsme tak četné prosby, které se k nám ze strany útulku v poslední době dostaly.

A výsledek? Během akce bylo vybráno 2836,- Kč, 16 ks konzerv (+ 2 velké), 33 kg granulí, 2 čisticí prostředky, 28 kapsiček, 15 kg kočkolitu a 10 kočičích hraček. Protože knih je stále spousta, protáhly jsme bazar ještě o týden, tedy do pátku 3. 7.

Každému, kdo se jakkoli zapojil, moc a moc děkujeme. Osobně bych ráda poděkovala také Petře Čížkové, která si našla čas a s celou akcí mi pomohla, předemším v oblasti PR, které právě dostudovala ve Zlíně.

Bazar byl nejen výborná příležitost, jak pomoci. Byl to také důvod se nezávazně setkat, popovídat si a přivést nové lidi do knihovny - byť se z 60 návštěvníků přihlásil 1. Zatím.Tak mockrát děkuji!!!

Petra Kobelová

Místní knihovna Vrdy

Akce dokumentů

Přihláška

Facebook

Bulletin SKIP

Wikipedie

Knihovnické akce