Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce 12. ročník Konference o šedé literatuře a repozitářích
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail martin.ledinsky@me.com

 

12. ročník Konference o šedé literatuře a repozitářích

Událost Konference
Čas 17.10.2019
od 09:30 am do 04:30 pm
Místo Praha
Jméno
Kontaktní telefon 232002537
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Praha  - Praha
(Národní technická knihovna)

Mezinárodní konference je zaměřená na šedou literaturu, provoz digitálních repozitářů, problematiku autorského práva a další související témata jak z České republiky, tak ze zahraničí. Konference je určena zejména knihovníkům, správcům digitálních sbírek, vedoucím pracovníkům, autorům vědeckých dokumentů, studentům, IT pracovníkům i odborné veřejnosti.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  300 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Edit librarian event

Akce dokumentů