Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce 16th IFLA ILDS Conference
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail martin.ledinsky@me.com

 

16th IFLA ILDS Conference

Událost Konference
Čas Středa 09.10.2019 09:00 do
Pátek 11.10.2019 16:00
Místo Praha
Jméno
Kontaktní telefon 776012036
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Beyond the Paywall: Resource Sharing in a Disruptive Ecosystem

Místo konání:
Praha  - Praha

The Section on Document Delivery and Resource Sharing (DDRS) is the forum in IFLA for libraries and associations concerned with making information in all formats available throughout the world through a variety of resource sharing and document supply techniques.

The Section’s primary objective is to extend and improve document delivery and interlending both nationally and internationally through the use of new technologies and increased cooperation among libraries and document suppliers.

The 2019 ILDS (Interlending and Document Supply) Conference, held every two years, is being organized by the Czech National Library of Technology together with the DDRS Standing Committee.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Edit librarian event

Akce dokumentů