Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Chceme dětem číst 11 aneb Kouzlo skryté ve verších
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail martin.ledinsky@me.com

 

Chceme dětem číst 11 aneb Kouzlo skryté ve verších

Událost Seminář
Čas Středa 16.10.2019 08:30 do
Čtvrtek 17.10.2019 17:00
Místo Brno
Jméno
Kontaktní telefon 542532146
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Brno  - Jihomoravský kraj

 

Již klasickým pořádaným seminářem je Chceme dětem číst 11 aneb Kouzlo skryté ve verších, kde se tentokrát budeme zabývat světem poezie, možného uchopení práce s básnickými texty, způsoby motivace dětí k četbě poezie a současnou knižní produkcí v této oblasti.


Seminář je pořádaný Centrem dětského čtenářství při Knihovně Jiřího Mahena v Brně a SKIP Velká Morava za finanční podpory Ministerstva kultury ČR z grantového programu Knihovna 21. století.

 

Podrobný program bude zveřejněn zde a také na adrese https://www.kjm.cz/centrum-detskeho-ctenarstvi v průběhu měsíce září 2019.

Přihlášení je možné vyplněním formuláře na této adrese: https://goo.gl/forms/DCr76EnEVWIy4FZw1

 

 

Těšíme se na Vaši účast.

 

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby , dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny , knihovny v okresních městech

Požadovaná úroven:
začátečníci , mírně pokročilí

Požadovaná kvalifikace:  Není požadovaná žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  11.10.2019

Učastnický poplatek:  300 Kč    pro členy SKIP:  300 Kč

Edit librarian event

Akce dokumentů