Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Chceme dětem číst 11 aneb Kouzlo skryté ve verších
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Chceme dětem číst 11 aneb Kouzlo skryté ve verších

Událost Seminář
Čas Středa 16.10.2019 08:30 do
Čtvrtek 17.10.2019 17:00
Místo Brno
Jméno
Kontaktní telefon 542532146
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Brno  - Jihomoravský kraj

 

Již klasickým pořádaným seminářem je Chceme dětem číst 11 aneb Kouzlo skryté ve verších, kde se tentokrát budeme zabývat světem poezie, možného uchopení práce s básnickými texty, způsoby motivace dětí k četbě poezie a současnou knižní produkcí v této oblasti.


Seminář je pořádaný Centrem dětského čtenářství při Knihovně Jiřího Mahena v Brně a SKIP Velká Morava za finanční podpory Ministerstva kultury ČR z grantového programu Knihovna 21. století.

 

Podrobný program bude zveřejněn zde a také na adrese https://www.kjm.cz/centrum-detskeho-ctenarstvi v průběhu měsíce září 2019.

Přihlášení je možné vyplněním formuláře na této adrese: https://goo.gl/forms/DCr76EnEVWIy4FZw1

 

 

Těšíme se na Vaši účast.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby , dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny , knihovny v okresních městech

Požadovaná úroven:
začátečníci , mírně pokročilí

Požadovaná kvalifikace:  Není požadovaná žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  11.10.2019

Učastnický poplatek:  300 Kč    pro členy SKIP:  250 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů