Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Co venkovské knihovny umějí a mohou
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Co venkovské knihovny umějí a mohou

Událost Seminář
Čas Středa 16.09.2020 14:00 do
Čtvrtek 17.09.2020 22:00
Místo Větrný Jeníkov, Havlíčkův Brod
Jméno
Kontaktní telefon 776553313
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Knihovna jako vzdělávací centrum

Místo konání:
Větrný Jeníkov, Havlíčkův Brod  - Vysočina

 

Vzdělávací seminář je primárně určen malým knihovnám do 7 500 obyvatel a úzce navazuje na Cenu Knihovna roku, kterou uděluje Ministerstvo kultury za dlouhodobé zásluhy o rozvoj knihovnictví v obcích nebo mimořádného přínosu k rozvoji veřejných knihovnických a informačních služeb. Hlavními aktéry jsou knihovny soutěžící v rámci Knihovny roku a odborníci z oboru knihovnictví. V roce 2021 se seminář uskuteční v Místní knihovně Větrný Jeníkov, která se stala Knihovnu roku 2019.Ústředním tématem semináře je: „Knihovna jako vzdělávací centrum“. Přetváření nejen velkých, městských knihoven, ale i těch malých, obecních z pouhých půjčoven knih na vzdělávací a komunitní centra je jedním ze základních cílů českého knihovnictví. Odborný program bude změřen na neformální vzdělávání dětí a celoživotní vzdělávání dospělých v knihovnách. Hlavním garantem semináře je sekce Veřejných knihoven při SKIP ČR.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  15.08.2020

Maximální počet účastníků:  50

Učastnický poplatek:  700 Kč    pro členy SKIP:  650 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů