Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail martin.ledinsky@me.com

 

Databáze

Událost Seminář
Čas 20.03.2019
od 09:00 am do 11:00 am
Místo Severočeská věděcká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 608621693
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská věděcká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj
(počítačová učebna, Velká Hradební 45)

Program:

  1. Anopress – mediální databáze, umožňuje přístup k plným textům z novin a časopisů, přepisům zpravodajských, publicistických a diskusních pořadů rozhlasu a televize. Zahrnuje přes 1500 monitorovaných zdrojů
  2. PressReader – mediální databáze, umožňuje přístup k plným textům z novin a časopisů. Zahrnuje přes 2000 titulů ze 100 zemí v 60 jazycích.
  3. CODEXIS – národní a evropský právní informační systém: komplexní systém pro efektivní práci s informacemi ze všech oblastí práva, obsahuje veškeré zákony spadající do legislativy České republiky i legislativy Evropské unie.
  4. Naxos Music Library – databáze Naxos je určena k poslechu klasické hudby (skladby nelze stahovat). Obsahuje 107 723 CD.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  15.03.2019

Maximální počet účastníků:  24

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Edit librarian event

Akce dokumentů