Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Jak můžeme lépe vyhledávat informace o zdraví?
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail martin.ledinsky@me.com

 

Jak můžeme lépe vyhledávat informace o zdraví?

Událost Seminář
Čas 29.11.2018
od 10:00 am do 03:00 pm
Místo Sokolská 31, Praha 2
Jméno
Kontaktní telefon 296335937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Sokolská 31, Praha 2  - Praha
(Čítárna (1. patro Lékařského domu))

Hledání a sdílení informací ovlivňuje i rozhodování související se zdravím. Na semináři se můžete seznámit s novou možností, jak získat důvěryhodné informace o zdraví a nemoci prostřednictvím portálu MedLike. Naučíte se také, jak rozpoznat kvalitní zdroj informací od nekvalitního.

 

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Edit librarian event

Akce dokumentů