Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Knihovnická dílna 2020
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Knihovnická dílna 2020

Událost Konference
Čas 22.04.2020
od 09:30 am do 05:00 pm
Místo Praha
Jméno
Kontaktní telefon 737243826
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Praha  - Praha
(Národní technická knihovna Praha )

Knihovnická dílna nabízí setkání knihovníků převážně z obecních a městských knihoven. I v letošním ročníku více poznáme vítězné knihovny soutěže "Knihovna roku".  Formát Kknihovnické dílny umožňuje dále sdílení tipů, nápadů, osvědčených aktivit včetně konkrétních návodů a zkušeností. Letošní program bude více zaměřen na možnosti financování aktivit knihoven, inovativní služby v menších knihovnách, příklady dobré praxe i otevírajcí se možnosti v oblasti rekonstrukce a nových staveb knihoven.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  15.04.2020

Maximální počet účastníků:  200

Učastnický poplatek:  300 Kč    pro členy SKIP:  200 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů