Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Knihovny v kulturně různorodé společnosti
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Knihovny v kulturně různorodé společnosti

Událost Seminář
Čas 13.06.2016
od 09:00 am do 12:00 pm
Místo Klementinum, učebna č. 145
Jméno
Kontaktní telefon +420 221 663 333
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Klementinum, učebna č. 145  - Praha

Zveme všechny zájemce o problematiku knihoven a integrace cizinců na pracovní setkání dne 13.6. v Klementinu. Podnětem k uspořádání setkání je především možnost zahrnutí knihoven do naplňování Koncepce integrace cizinců a s tím související podpora ze strany MV a MK ČR. Zájem o spolupráci s knihovnami na tomto tématu vyjádřily také zástupci některých neziskových organizací.

Cílem setkání je otevření debaty o vhodných aktivitách knihoven v této oblasti, případně vytvoření seznamu takových aktivit, který by mohl sloužit jako inspirace pro budoucí podávání grantových žádostí. Dále chceme nabídnout prostor pro výměnu zkušeností a názorů a umožnit vzájemné propojení účastnic a účastníků z různých regionů a sfér.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
management

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny , knihovny v okresních městech , knihovny s regionální funkcí , krajské knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci , mírně pokročilí , pokročilí , experti

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů